ФОРУМ-ТЕАТР З ПРОТИДІЇ НАСИЛЛЮ

ФОРУМ-ТЕАТР З ПРОТИДІЇ НАСИЛЛЮ

З нагоди святкування Міжнародного дня ненасилля, до Всеукраїнського тижня права для студентів-правників Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Координаційна рада молодих юристів разом з Київським відділом ДУ «Харківський Центр пробації» провели захід, який спрямований на популяризацію ненасилля в Україні та світі.

Цікава інформація

2 жовтня проголошено міжнародним Днем ненасилля на Генеральній асамблеї ООН 15 липня 2007 року на честь всесвітньо відомого Махатма Ґанді, який прославився не тільки боротьбою за незалежність Індії, а і як ідейний борець з насиллям.

В кооперації з органами пробації ми розробили цікаву інтерактивну форму роботи. Аби наше заняття не було сумним ми вдалися до такої цікавої форми роботи як форум-театр! Студентам було надано ролі, які вони мали втілити у невеликій театральній постановці. Для більш реалістичного відображення оголошеної проблеми ми надали можливість розглянути конфлікту ситуацію з різними можливими варіантами розвитку події конфлікту. Ми розглянули найбільш негативні наслідки доведення до насилля у сім‘ї, а також спільно знайшли способи уникнення конфліктних ситуацій і попередження насилля у сім‘ї.

Окрім того, завдяки такій грі студенти змогли спроектувати типові ролі ситуації конфлікту у сім’ї, проявити свої акторські здібності!

Таким чином, ми у невимушеній обстановці змогли вивчити проблемне соціальне явище — побутового насилля та долучились до світових тенденцій боротьби з цим явищем.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта