Семінар в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Семінар в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Метою акції є привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, активізація діяльності державних структур і громадських організацій, захист прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Дати проведення акції є символічними. Вони створюють ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

З нагоди міжнародної акції фахівець Харківської юстиції завітала до Територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова.

Як протидіяти домашньому насильству? Як отримати безоплатну правову допомогу? Як зобов’язати повнолітніх дітей утримувати своїх непрацездатних батьків? Як укласти договір довічного утримання? Ці та багато інших наболілих питань мали змогу задати працівники та відвідувачі центру спеціалісту Харківської юстиції Ганні Овчінніковій під час правового інформування в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства».

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта