Конкурс для дітей членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції «Новорічний зорепад»

Конкурс для дітей членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції «Новорічний зорепад»

Наближається найбільш очікуване, найбільш чарівне свято — Новий Рік! І особливо сильно, з найбільшим нетерпінням його чекають, звичайно ж, діти. Адже саме їм найбільш повно розкривається все чудо новорічної казки. Дітлахи починають активно готуватися до свята вже з перших днів грудня, як тільки випаде сніг. Малюки пишуть листи Діду Морозу, вчать віршики та пісні для новорічного ранку і чекають не дочекаються, коли ялинка засяє чарівними вогниками. А завдання дорослих — створити цю казку для своїх дітей. Відтак, вже за доброю традицією, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ оголошує дитячий конкурс талантів «Новорічний зорепад»!

Номінації конкурсу:

  • Вокал (естрадна пісня, народна пісня, академічний жанр)
  • Хореографія (естрадний танець, сучасний танець, спортивний танець, народний танець, бальний і класичний танець, танці народів світу)
  • Акторська майстерність (вірш, соло, театр)
  • Інструментальний жанр (соло, мала форма)

За результатами конкурсу Виконавчим комітетом Профспілки буде визначено переможців, які отримають призи.Умови конкурсу прості:

   1. Участь у конкурсі можуть взяти діти членів Профспілки віком до 18 років за будь-якою з вищезазначених номінацій;

   2. Для участі в конкурсі потрібно надіслати відео з дитячим творчим номером на новорічну тематику тривалістю до 1 хвилини на номер VIBER (0982830026) або на електрону адресу hopspoy@ukr.net;

   3. З відео необхідно надіслати фото свідоцтва про народження дитини та інформацію про батьків дитини (ПІБ, посада та контактний телефон).

Прийом робіт здійснюється Виконавчим комітетом Профспілки до 10 грудня 2019 року.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта