Скажи булінгу - “НІ”

Скажи булінгу - “НІ”

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість та агресивна поведінка.

Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Саме з цією актуальною проблемою, фахівці юстиції завітали до учнів 5-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 122 Харківської міської ради Харківської області. Метою заходу було інформування дітей про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для підлітків чи членів їх родин.

 

 

Також, ознайомлення дітей з поняттям «булінг», його видами та учасниками. Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у школі.

 

 

Учні дуже активно, з користю та цікавістю виконували поставлені перед ними завдання, осмислюючи дану проблему, яка відбувається серед школярів.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта