Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  
  Посвідчення інших договорів  
  Посвідчення договорів із земельними ділянками  
  Новая страница  
  Новая страница  

 

 

 

 


26.05.2015  Нормативно-правові акти, зареєстровані районними, міськрайонними управлінням юстиції Харківської області протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015

Нормативно-правові акти, зареєстровані районними, міськрайонними управлінням юстиції Харківської області протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015

Протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015 районними та міськрайонними управліннями юстиції Харківської області було зареєстровано 2 нормативно-правових акта.

Детальніше...

26.05.2015  На Коломаччині стартував Тиждень права на базі бібліотечних закладів

На Коломаччині стартував Тиждень права на базі бібліотечних закладів
Розпочався Тиждень проведенням правоосвітнього заходу для дітей на базі Шелестівської сільської бібліотеки, де начальник Коломацького районного управління юстиції Харківської області Животинська Інна Василівна провела з учнями Шелестівського навчально-виховного комплексу (дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) Коломацької районної ради Харківської області правову гру-бесіду на тему «Мандри в правовий світ».
Детальніше...

26.05.2015  Міністерство юстиції інформує: строк подачі форми 4 щодо кінцевих бенефіціарів буде продовжено на 4 місяці

Міністерство юстиції інформує: строк подачі форми 4 щодо кінцевих бенефіціарів буде продовжено на 4 місяці

14 жовтня 2014 року на вимогу ЄС Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів». Закон передбачає внесення відомостей щодо кінцевих бенефіціарів (вигодонабувачів) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Засновники/підписанти мали до 25 травня подати державному реєстратору спеціальну реєстраційну картку – Форму 4.

Детальніше...

25.05.2015  Наталія Когут: «Органи державної влади мають можливість самостійно отримувати інформацію з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно»

Наталія Когут: «Органи державної влади мають можливість самостійно отримувати інформацію з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно»

Про це сьогодні під час навчального семінару зазначила заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Когут Наталя Миколаївна. У заході взяли участь Директор Харківської філії державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України Шевченко Костянтин Валерійович, представники судової влади та Служби безпеки України.

Детальніше...

25.05.2015  На Харківщині стартував проект «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні»

На Харківщині стартував проект «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні»

25 травня 2015 року  розпочався презентаційний каскад заходів багатовекторного проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні», приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Метою проекту є посилення ролі українського громадянського суспільства в просуванні прав людини, принципів відмови від дискримінації та забезпечення рівності для уразливих груп осіб, які перебувають у конфлікті із законом (неповнолітніх, жінок, жінок з дітьми, інвалідів, людей з хронічними захворюваннями, хворих на ВІЛ/СНІД і туберкульоз) та їх сімей.

Детальніше...

25.05.2015  Новини законодавства за період з 11 по 22 травня 2015 року

  Новини законодавства за минулий тиждень

1. 21.05.2015 набрав чинності Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”. Цей закон ухвалила Верховна Рада та підписав Президент 09.04.2015. Законом комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в Україні визнається злочинним та таким, що проводив політику державного терору, яка характеризувалася численними порушеннями прав людини у формі індивідуальних та масових вбивств, страт, смертей, депортацій, катувань, використання примусової праці та інших форм масового фізичного терору, переслідувань з етнічних, національних, релігійних, політичних, класових, соціальних та інших мотивів, заподіяння моральних та фізичних страждань під час використання психіатрії у політичних цілях, порушень свободи совісті, думки, вираження поглядів, свободи преси та відсутності політичного плюралізму та у зв’язку з цим засуджується як несумісний з основоположними правами і свободами людини і громадянина.

Детальніше...

22.05.2015  На Куп’янщині проведені правоосвітні заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей

На Куп’янщині  проведені  правоосвітні заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Куп’янським міськрайонним управлінням юстиції Харківської області спільно зі службою у справах дітей Куп’янської райдержадміністрації проведено правоосвітні заходи у Ягіднянській та Кислівській ЗОШ І-ІІІ ступенів під час яких вивчено питання: «Шлюб та відповідальне батьківство», «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Детальніше...

22.05.2015  Про проведення семінару на тему: «Зміни в антикорупційному законодавстві України. Народний контроль за виконанням антикорупційного законодавства»

Про проведення семінару на тему: «Зміни в антикорупційному законодавстві України. Народний контроль за виконанням антикорупційного законодавства»

На базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України для працівників юридичних служб та інших спеціалістів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Харківської обласної державної адміністрації та районних  державних адміністрацій Харківської області, державних підприємств, установ, організацій було проведено семінар на тему: «Зміни в антикорупційному законодавстві України. Народний контроль за виконанням антикорупційного законодавства»

Детальніше...

22.05.2015  Порядок та особливості припинення трудового договору обговорювали в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка

Порядок та особливості припинення трудового договору обговорювали в Харківській державні йнауковій бібіліотеці імені В, Г. Короленка

Для читачів та відвідувачів Харківської державної наукової бібліотеки імені  В.Г.Короленка головним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно зі студентами 5-го курсу факультету підготовки кадрів для органів юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено семінар на тему «Припинення трудового договору».

Детальніше...

22.05.2015  Мін'юст: нова правова інформація в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

  Мін'юст: нова правова інформація в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 22 травня 2015 року № 38. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

22.05.201  Про шлюб та сім’ю обговорювали з учнями Різуненківського навчально-виховного комплексу Коломацького району

Доступно про шлюб та сім’ю у Коломацькому районі обговорювали  з учнями  Різуненківського навчально-виховного комплексу

З учнями 9-го класу Різуненківського навчально-виховного комплексу (дошкільного навчально-виховного комплексу (дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) начальник Коломацького районного управління юстиції Харківської області Животинська Інна Василівна провела лекцію-діалог з переглядом презентацій та інших наочних навчально-методичних матеріалів про значення сім’ї та родини в житті кожної людини, про основні моменти, пов’язані з державною реєстрацією шлюбу, зокрема з громадянами іноземних держав, зміни прізвища при реєстрації шлюбу та порядку зміни імені, а також реєстрації народження дитини. Крім того, було роз’яснено порядок розірвання шлюбу, поділу майна подружжя, особливості укладення шлюбного договору.

Детальніше...

22.05.2015  До уваги арбітражних керуючих! Міністерство юстиції запроваджує електронне звітування!

До уваги арбітражних керуючих! Міністерство юстиції запроваджує електронне звітування!

Сучасне реформування установ та органів юстиції України є контекстуальним потребам сучасного інформаційного суспільства. Саме тому одним з ключових напрямів реформ є запровадження електронних сервісів та електронного звітування. Так, з 21.05.2015 розпочав роботу сервіс Електронної звітності арбітражних керуючих. Відповідно до абз. 1 п. 1.9 Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (із змінами), відомості до Єдиного реєстру підприємств вносяться арбітражними керуючими шляхом подання через он-лайн систему електронної звітності арбітражних керуючих відомостей, передбачених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» за формами та у порядку, визначеними Міністерством юстиції України.

Детальніше...

21.05.2015  У Нововодолазькому районі відзначили День української вишиванки

У Нововодолазькому районі відзначили День української вишиванки

Нововодолазьким районним управлінням юстиції Харківської області на базі Нововодолазької районної дитячої бібліотеки для учнів середнього віку-слухачів бібліотеки був проведений урок народознавства присвячний Дню української вишиванки. В ході проведеного заходу провідний спеціаліст районного управління юстиції Пархоменко В.В. розповіла дітям про те що, вишивання - це давнє заняття людей в Україні, йому тисячі років. Люди вишивали чарівні рушники, які дарували потім своїм дітям у далеку і щасливу дорогу.

Детальніше...

  

     

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта