29.09.2016  Лекція для учнів Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області

Лекція для учнів Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області.

  22.09.2016 року спеціалістом Дзержинського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кірсановою Н.В. на базі Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області для учнів 10 та 11 класів проведену лекцію на тему: «Реєстрація народження дитини, що народилась на тимчасово окупованій території України».

Детальніше...

29.09.2016  Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській була проведено семінарське заняття з державними виконавцями

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській була проведено семінарське заняття з державними виконавцями.

28 вересня 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській була проведено семінарське заняття з державними виконавцями відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань додержання виконавської дисципліни, щодо набрання чинності 05.10.2016  Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII, Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розміри і розмір основної винагороди приватного виконавця, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 643, антикорупційного законодавства.

Детальніше...

29.09.2016  Лекція з учнями 11 класу в приміщенні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

Лекція з учнями 11 класу в приміщенні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

  26 вересня 2016 року начальником Жовтневого районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Городиською Н.М. прочитано лекцію для учнів 11 класу в приміщенні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 на тему: "Функції відділу державної реєстрації актів цивільного стану".

Детальніше...

29.09.2016  Семінар для керівників та адміністраторів ЦНАП за участі працівників Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Семінар для керівників та адміністраторів ЦНАП за участі працівників Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

28 вересня 2016 відбувся навчальний семінар за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації. У семінарі прийняли участь начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Моторна Вікторія Юріївна та  спеціалісти відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області: Литвинчук Ірина Ігорівна та Марченко Дарина Ігорівна.

Детальніше...

29.09.2016  Проведення наради-семінару з секретарями виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області

Проведення наради-семінару з секретарями виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області

27 вересня 2016 року начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Яною Володимирівною в приміщенні Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  було проведено нараду-семінар з секретарями виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області.

Детальніше...

28.09.2016  Нарада в режимі відеоконференцзв'язку з керівниками відділів державної виконавчої служби

Нарада в режимі відеоконференцзв'язку з керівниками відділів державної виконавчої служби

27 вересня 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича була проведена оперативна нарада в режимі відеоконференцзв’язку з керівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань  набрання чинності 05.10.2016 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII.

Детальніше...

26.09.2016  Участь у роботі семінару з районних та міських організацій ветеранів

Участь у роботі семінару з районних та міських організацій ветеранів

22 вересня 2016 року головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережний  Роман  Миколайович взяв участь у роботі семінару з керівниками районних та міських організацій ветеранів. Учасників семінару проінформовано про реформи Міністерства юстиції України, організацію надання правової допомоги через центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, обговорено проблемні питання, що виникають  при реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання.

 

Детальніше...

26.09.2016  Бесіда з представниками Лозівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги

Бесіда з представниками Лозівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги

20.09.2016 року в Лозівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області спеціалістом відділу Гаврищук О.В. спільно з представниками Лозівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги було проведено бесіду на тему: "Реєстрація шлюбу за 24 години".

Детальніше...

26.09.2016  Виїзний прийом в Калиновецькій сільській раді Золочівського району Харківської області

 Виїзний прийом  в  Калиновецькій сільській раді Золочівського району Харківської області

15 вересня 2016 року начальником  Золочівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько В.В. було здійснено виїзний прийом  в  Калиновецькій сільській раді Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

26.09.2016  Правоосвітні заходи у Комунальному закладі культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського Центральної бібліотечної системи Київського району м. Харкова

Правоосвітні заходи у Комунальному закладі культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського Центральної бібліотечної системи Київського району м. Харкова

20.09.2016 спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. було проведено виїзний прийом у Комунальному закладі культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського Центральної бібліотечної системи Київського району м. Харкова» на тему: «Особливості державної реєстрації народження осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України» (прийнято 2 особи); а також проведені інші правоосвітні заходи для читачів та співробітників бібліотеки, а саме: лекцію на тему: «Порядок державної реєстрації смерті осіб померлих на тимчасово окупованій та непідконтрольній владі території України» та проведено лекційно-тренінгове заняття на тему: «Право на материнство і право на батьківство, як різновид особистих немайнових прав і обов’язків подружжя».

Детальніше...

26.09.2016  Лекція для працівників Калиновецької сільської ради Золочівського району Харківської області

Лекція для працівників Калиновецької сільської ради  Золочівського району Харківської області

 15.09.2016 року начальником Золочівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  на базі Калиновецької сільської ради  було прочитано лекцію для працівників сільської ради на тему: «Нові пілотні проекти у сфері ДРАЦС , які впроваджує Міністерство юстиції України».

Детальніше...

23.09.2016  Екскурсія для студентів 1 курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

Екскурсія для  студентів 1 курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

22.09.2016 року спеціалістом Київського районного у м. Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  у Харківській області Іванюк Л.В. в приміщенні відділу проведено  екскурсію для  студентів 1 курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (присутні –  14    осіб).

Детальніше...

23.09.2016  Лекція для учнів 10 класу Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лекція для учнів 10 класу Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

21.09.2016 року начальником Печенізького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харченко С.С.  для учнів 10 класу Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів була проведена екскурсія на тему: «Державна реєстрація актів цивільного стану, що це…».

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта