Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2015 рік  

 

 


27.04.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Наказом Міністерства юстиції України від 20.04.2016 № 1183/5 затверджено Типове положення про управління державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, Типового положення про відділ державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

Детальніше...

27.04.2016  Управлянням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області стягнуто кошти на користь держави

Управлянням державної виконавчої служби Головного територіального 
управління юстиції у Харківській області стягнуто кошти на користь держави

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що на виконанні у відділі державної виконавчої служби Вовчанського районного управління юстиції Харківської області знаходиться виконавче провадження про конфіскацію на користь держави автомобіля MERCEDES-BENZ VITO. Автомобіль було арештовано та вилучено у власника за участю в проведенні виконавчих дій працівників поліції.

Детальніше...

25.04.2016  За чисте довкілля

За чисте довкілля

Державна виконавча служба Харківської області підтримала всеукраїнську акцію «За чисте довкілля».

23.04.2016 працівники відділів державної виконавчої служби Харківської області провели день благоустрою територій, прилеглих до будівель, у яких розміщені відділи.

Детальніше...

25.04.2016  Головне територіальне управління юстиції прийняло участь в акції «За чисте довкілля»

Головне територіальне управління юстиції прийняло участь в акції «За чисте довкілля»

З метою підтримання всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було 23.04.2016 було проведено день благоустрою.

В заході прийняли участь всі працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області, органів та установ юстиції Харківської області.

Детальніше...

22.04.2016  Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

22.04.2016 відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області. В ході засідання було обговорено організаційні питання діяльності ради та нові форми проведення правоосвітньої діяльності.

Детальніше...

22.04.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Наказом Міністерства юстиції України № 1079/5 від 11.04.16 затверджено Типове положення про відділи державної реєстрації актів цивільного стану головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

2.Постановою Кабінету Міністрів України “Деякі питання оплати праці
державних службовців у 2016 році” № 292 від 06.04.2016 затверджено схему посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів, розмір надбавок до посадових окладів за ранги державних службовців,
перелік посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці. Постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу” .

Детальніше...

20.04.2016  В Харкові проведено Всеукраїнський семінар для нотаріусів

В Харкові проведено Всеукраїнський семінар для нотаріусів

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України сумісно з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 15.04.2016 проведено Всеукраїнський семінар для нотаріусів, помічників приватних нотаріусів та консультантів державних нотаріальних контор, на якому розглянуті питання, пов’язані з розширенням повноважень нотаріусів як державних реєстраторів, інші практичні та теоретичні питання застосування чинного законодавства в нотаріальній практиці.

Детальніше...

18.04.2016  Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

15.04.2016 відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області. В ході засідання були обговорені питання реформування органів юстиції та розглянуто можливість внесення змін до установчих документів та персонального складу Координаційної ради.

Детальніше...

15.04.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників” від 25.03.2016 № 260.

2. Постановою Кабінету Міністрів України “Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році”від 06.04.2016 № 268 затверджено схему посадових окладів працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, з урахуванням юрисдикції державних органів.

Детальніше...

11.04.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Кабінет Міністрів України постановою від 25.03.2016 № 243 затвердив Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби - постійно діючого колегіального органу, який здійснює свою діяльність на громадських засадах. Комісія буде проводити конкурсні відбори на посади вищого корпусу держслужби (посади державної служби категорії «А»), здійснювати дисциплінарні провадження щодо них, а також гарантувати і захищати їх права. Постанова набере чинності 01.05.2016.

Детальніше...

11.04.2016  Пілотні проекти в дії

Пілотні проекти в дії

До пілотного проекту щодо проведення державної реєстрації народження дитини у пологовому будинку станом на 7 квітня 2016 року залучено 19 відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції Харківської області, а саме:

Детальніше...

11.04.2016  Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

08.04.2016 року відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області. В ході засідання були обговорені питання щодо організації та проведення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Мої права” з нагоди Дня захисту дітей.

Детальніше...

11.04.2016  Оголошення

Оголошення

Запрошуємо бажаючих взяти участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Мої права”, який проходитиме з 18 квітня по 3 червня 2016 року з нагоди Дня захисту дітей.

Учасником конкурсу може стати кожен учень загальнооствітнього навчального закладу, віком до 18 років (включно).

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта