Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница   

 

 

 


  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

   Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 23 січня 2015 року  № 4. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  З учнівською молоддю проведено бесіду, присвячену Дню Соборності України

З учнівською молоддю проведено бесіди щодо День Соборності

З учнями Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області  було проведено бесіду щодо відзначення Дня Соборності України. В ході бесіди фахівцями Головного управління юстиції було  наголошено, що  День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

  Щодо роз'яснення норм нового бюджетного і податкового законодавства

Щодо роз'яснення норм нового бюджетного і податкового законодавства

Фахівці Головного управління юстиції взяли участь у засіданні секції середніх і малих міст Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, де було обговорено законопроект «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України». За результатами зустрічі Харківським регіональним відділенням Асоціації міст України було підготовлено звернення до Асоціації міст України з пропозиціями про внесення подальших змін до закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» в частині бюджетної децентралізації, що допоможе більш ефективно вибудувати взаємини між різними рівнями органів місцевого самоврядування при формуванні своїх бюджетів.


Детальніше...

  Співробітники ГУЮ спільно з представниками Міністерства юстиції України взяли участь у судовому засіданні щодо поновлення на посаді В.С. Суходубова

Співробітники ГУЮ спільно з представниками Міністерства юстиції України взяли участь у судовому засіданні щодо поновлення на посаді В.С. Суходубова

19 січня 2015 року о 13.30 у Харківському апеляційному адміністративному суді відбулось судове засідання з розгляду апеляційних скарг Міністерства юстиції України та прокуратури Харківської області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 24.11.2014 по справі за позовом Володимира Суходубова до Прокуратури Харківської області про визнання протиправним наказу та поновлення на посаді.

Детальніше...

  Мін'юст: Безкоштовні консультації отримали понад 28 тисяч осіб

Мін'юст: Безкоштовні консультації отримали понад 28 тисяч осіб

Протягом грудня 2014 року працівники органів юстиції надали безоплатну первинну правову допомогу понад 28 тисячам осіб. Як відомо, для надання безоплатної первинної правової допомоги населенню органами юстиції створено мережу громадських приймалень, яких у грудні поточного року налічувалось 666. Протягом зазначеного періоду найбільше безоплатних правових консультацій надано громадськими приймальнями, що створені при органах юстиції Дніпропетровської (1394), Запорізької (1096), Одеської (1313), Харківської (972), Херсонської (713) та Хмельницької (703) областей.

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

   Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 16 січня 2015 року  № 3. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Головне управління юстиції у Харківській області повідомляє про нормативно-правові акти, зареєстровані у період з 22 по 26 грудня 2014 року

Головним управлінням юстиції у Харківській області у період з 22 по 26 грудня 2014 року були зареєстровані нормативно-правові акти, що зачіпають права та інтереси громадян або мають міжвідомчий характер:

Детальніше...

  Мінюст: Про правову освіту - в «Бюлетені Міністерства юстиції України»

Мінюст: Про правову освіту - в  «Бюлетені Міністерства юстиції України»

Вийшов друком останній у році номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Номер приурочено до Дня прав людини (10 грудня) та проведення Всеукраїнського тижня права в Україні (8-13 грудня). У контексті тематики: Наталя Севостьянова, Урядовий Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини про системні проблеми національного законодавства України у світлі практики Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

18.12.2014  Головне управління юстиції долучилось до обговорення антикорупційних ініціатив Уряду

Головне управління юстиції долучилось до обговорення антикорупційних ініціатив Уряду

На виконання розпорядження Прем’єр-міністра України А. Яценюка від 03.10.2014 № 10161/58/1-14 18 грудня у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась експертна зустріч за участю керівництва Міністерства юстиції України у режимі відеоконференції з питання «Реалізація антикорупційних ініціатив Уряду», організатором якої виступив Секретаріат Кабінету Міністрів України.

Детальніше...

  Головне управління юстиції вітає державних виконавців з професійним святом!

Головне управління юстиції вітає державних виконавців з професійним святом!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби.

Ваш трудовий внесок у налагодження соціального благополуччя у державі складно переоцінити.

Кожного дня ви стикаєтесь з безмежною кількістю викликів у реалізації завдань, які ставить перед вами суспільство.

Професія державного виконавця потребує самовідданої праці, безмежної відповідальності, глибоких знань законодавчої бази та високих моральних якостей.

Бажаю вам гідно виконувати присягу державного службовця, підвищувати показники професійної діяльності, завжди послуговуватись мовою закону та правосуддя.

Висловлюю вдячність за вашу щоденну працю. Пам'ятайте, що ви - еліта органів юстиції. Завзяття та наснаги.

З глибокою повагою,                                                                                         Юрій Георгієвський

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

 Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 12 грудня 2014 року № 97. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Працівниками державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області проведено майстер-клас для студентів-правників

Працівниками державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області проведено майстер-клас для студентів-правників

Заступником начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області для членів Координаційної ради молодих юристів, яка створена при Головному управлінні юстиції у Харківській області та «Юридичної клініки», яка створена при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проведено майстер-клас «Робота державної виконавчої служби в умовах сьогодення».


Детальніше...

  Вийшов черговий номер «Вісник Головного управління юстиції у Харківській області»

Вийшов черговий номер «Вісника Головного управління юстиції у Харківській області»

Сьогодні, 11 грудня 2014 року вийшов черговий номер газети «Вісник Головного управління юстиції у Харківській області». На шпальтах газети розміщено привітання начальника Головного управління юстиції у Харківській області з Новорічними святами, а також актуальна інформація для пересічних громадян, а саме: «Порядок відкриття бізнесу спрощується», «Україна долучилася до міжнародної системи стягнення аліментів», «Записатися на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області через мережу Інтернет», «Які нормативно-правові акти підлягають реєстрації», тощо.
 

   

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта