Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!

 

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

Від усієї душі зичимо Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України.

 

Головне територіальне управління 

юстиції у Харківській області!


22.06.2016  До уваги засновників громадських формувань

До уваги засновників громадських формувань

З метою своєчасного та якісного надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області та Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації було прийнято рішення запустити пілотний проект взаємодії з Центром надання адміністративних послуг при Балаклійській районній державній адміністрації, Центром надання адміністративних послуг в м. Первомайський виконавчого комітету Первомайської міської ради та відділом Центру надання адміністративних послуг Лозівської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.06.2016  Впровадження механізму аграрних розписок в Україні

Впровадження механізму аграрних розписок в Україні

22.06.2016 перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. прийняла участь у засіданні круглого столу "Результати впровадження та перспективи поширення аграрних розписок у Харківській області".

Для впровадження механізму аграрних розписок в Україні впроваджено пілотний проект у чотирьох областях: Полтавській, Вінницькій, Черкаській та Харківській.

Детальніше...

22.06.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Наказом Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1554/5 внесено зміни до Положення про Громадську раду з питань люстрації при Міністерстві юстиції. Відповідно до несених змін Громадська рада з люстрації при Мін'юсті буде збиратися не рідше одного разу в квартал. Засідання Ради можуть скликатися за ініціативою секретаря або не менше трьох членів.

Детальніше...

22.06.2016  Проведено право освітній захід для співробітників Дергачівського РВ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області

Проведено право освітній захід для співробітників Дергачівського РВ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області

21.06.2016 головними спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції було проведено семінар для співробітників Дергачівського РВ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області.

Детальніше...

17.06.2016  НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ЗАПУСТИЛО ПРОЦЕДУРУ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ЗАПУСТИЛО ПРОЦЕДУРУ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК), яке зараз лише розпочинає свою роботу, на своєму засіданні 10 червня 2016 року затвердило рішення про дату початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Детальніше...

14.06.2016  Проведено семінар з представниками юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області

Проведено семінар з представниками юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області

14.06.2016 у актовому залі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбувся семінар з представниками юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області та посадовими особами суб'єктів нормотворення, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій».

Детальніше...

14.06.2016  Проведено «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб

Проведено «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб

13 червня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб з метою забезпечення проведення інформаційних кампаній, спрямованих на підвищення обізнаності про права внутрішньо переміщених осіб, необхідність їх соціальної адаптації, інтеграції, подолання негативних соціальних стереотипів.

Детальніше...

13.06.2016  Проведено робочу зустріч з суддями та помічниками суддів Харківського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Сумського окружного адміністративного суду.

Проведено робочу зустріч з суддями та помічниками суддів Харківського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Сумського окружного адміністративного суду.

10 червня 2016 року в приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено робочу зустріч з суддями та помічниками суддів Харківського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Сумського окружного адміністративного суду.

Детальніше...

09.06.2016  Була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

8 червня 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом Заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича

Детальніше...

06.06.2016  Семінар для працівників апаратів судів

Семінар для працівників апаратів судів

3 червня 2016 року в актовій залі Головного територіального управління юстиції у Харківській області для працівників апаратів судів начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. було проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах»

Детальніше...

06.06.2016  Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції

Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції” від 18.05.2016 № 343 ліквідовано Державну пенітенціарну службу та покладено на Міністерство юстиції завдання і функції з реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації. Постановою затверджено перелік Перелік цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій, що відносяться до сфери управління Міністерства юстиції.

03.06.2016  Була проведена цільова перевірка Дзержинського відділу державної виконавчої служби

Була проведена цільова перевірка Дзержинського відділу державної виконавчої служби

31 травня 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом заступника начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Амельченка Віталія Петровича була проведена цільова перевірка Дзержинського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань виконання виконавчих документів про стягнення до бюджету, стягнення аліментів, конфіскацію майна, звільнення майна з-під арештів, стягнення заборгованості за надані житлово – комунальні послуги та стягнення заборгованості на користь енергопостачальних та газопостачальних підприємств.

02.06.2016  День захисту дітей

День захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей, що традиційно святкується 1 червня, представники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали святковий захід, що відбувся в Харківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія»(с. Вільхуватка, Великобурлуцький район).

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта