Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница   

 

 

 


27.02.2015  На запитання з приводу реформування органів юстиції відповідали в Миколаївській сільській раді Зачепилівського району

На запитання з приводу реформування органів юстиції відповідали в Миколаївській сільській раді Зачепилівського району

Зачепилівським  районним управлінням юстиції  в Миколаївській сільській раді Зачепилівського району проведна  робоча зустріч у формі «запитання-відповідь» з приводу реформування органів юстиції. Під час зустрічі було розглянуто питання щодо  початку проведення масштабної оптимізації  структури органів юстиції, зокрема, щодо рішення Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року про ліквідацію Державної виконавчої та Державної реєстраційної служби. На запитання учасників зустрічі були надані вичерпні відповіді. 

27.02.2015  Про реформування органів юстиції обговорювали в Куп’янському районі

Реформування органів юстиції обговорювали в Куп’янському районі

Для юрисконсультів та працівників кадрових служб місцевих органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій в Куп”янській центральній районній бібліотеці Куп’янським міськрайонного управлінням юстиції проведено засідання «круглого столу»: «Сучасне реформування органів юстиції». В ході заходу до слухачів доведена інформація щодо оптимізації структур органів юстиції та їх поетапного реформування.

Детальніше...

27.02.2015  Конкурс на кращого читця творів рідною мовою «Плекаймо рідну мову» проведено в Золочівському районі

Конкурс на кращого читця творів рідною мовою «Плекаймо рідну мову» проведено в Золочівському районі

 З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови працівники Золочівського районного управління юстиції організовували та провели  для учнів 6 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  конкурс на кращого читця творів рідною мовою «Плекаймо рідну мову». Під час заходу діти продемонстрували неабиякі здібності та таланти. За результатами проведення заходу переможницею було визначено Тализіну Аліну.

Детальніше...

27.02.2015  У Дергачівському районі з читачами та відвідувачами місцевої бібліотеки обговорювалась тема «Мова ділових паперів»

У Дергачівському районі з читачами та відвідувачами місцевої  бібліотеки обговорювалась тема  «Мова ділових паперів»
Дергачівським районним управлінням юстиції спільно з членами Координаційної ради молодих юристів, як5а створена при Дергачіувському районному управлінні юстиції на базі Дергачівської районної центральної бібліотеки до Міжнародного Дня рідногї мови  організовано: тематичну виставку на тему: «Мова – є сповідь народу», з відвідувачами бібліотеки проведено засідання  «круглого столу» на тему: «Мова ділових паперів».
Детальніше...

  Суд відмовив люстрованому чиновнику у поновленні на посаді

Суд відмовив люстрованому чиновнику у поновленні на посаді
          24.02.2015 в Харківському окружному адміністративному суді відбулось слухання справи за позовом Линник А.В. до Генерального прокурора України Яреми В.Г., Прокурора Харківської області Данильченко Ю.Б., Прокуратури Харківської області, Міністерства юстиції України про скасування наказу про звільнення з посади заступника прокурора Храківської області та поновлення на зазначеній посаді.
Детальніше...

26.02.2015  Харківським міським управлінням юстицї проведено конкурс на найвиразніше читання віршів українською мовою

Харківським міським управлінням юстицї організовано конкурс на найвиразніше читання віршів українською мовою

Для  учнів старших класів Харківської загальноосвітньої школи Харківської міської ради Харківської області I-III ступенів № 95 імені 299 Харківської стрілецької дивізії Харківським міським управлінням юстиції спільно з представниками комунального закладу «Харківська обласна бібліотека для дітей» проведено літературне свято «Рідна мова моя, поетична і пісенна», присвячене Міжнародному дню рідної мови.

Детальніше...

26.02.2015  В Балаклійському районі показували виставу «Мово моя люба!».

В Балаклійському районі населення показували літературно-музичну композиційну виставу під назвою «Мово моя люба!».

Балаклійським районним управлінням юстиції Харківської області спільно з відділом освіти Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області проведено літературно-музичну композиційну виставу під назвою «Мово моя люба!». Для участі були запрошені педагоги та учні 9-10 класів Балаклійського ліцею.

Детальніше...

26.02.2015  Коломацьким районним управлінням юстиції обговорювалася тема: «Без мови рідної, народу рідного нема»

Без мови рідної народу рідного нема - тема

До Міжнародного дня рідної мови з учнями середніх та старших класів Різуненківського навчально-виховного комплексу  проведено правоосвітній захід на тему «Без мови рідної, народу рідного нема». Під час заходу начальник Коломацького районного управління юстиції Харківської області Животинська Інна Василівна, ознайомила учнів з чинним законодавством України, що регулює мовне питання.

 

Детальніше...

26.02.2015  Св'ято мови пройшло в Куп'янському районі

Св'ято мови пройшло в Куп'янському районі

До Міжнародного дня рідної мови Куп’янським міськраойнним управлінням юстиції з учнями Кіндрашівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради проведено виховний захід: «Калинова моя мова», метою якого стало виховання у дітей справжнього патріотизму, любові до рідної мови, художнього слова, розкриття поняття рідна «мова», вивчення краси і багатства української мови, краю, народних пісень.

Детальніше...

26.02.2015  «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб» - тема обговорення з учнівською молоддю Ізюмського району

Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у приміщенні Ізюмської  центральної районної бібліотеки пройшов мовний вернісаж «І зачаровує серця пісенна українська мова» для учнівської молоді. На заході були присутні заступник голови районної державної адміністрації Василь Лесик, начальник міськрайонного управління юстиції Віталій Сазонов та представник районної ради Алла Голубнича. Розпочався вернісаж з розповіді про історію становлення української мови від часів писемності до сьогодення.

Детальніше...

25.02.2015  На Ізюмщині обговорювали реформування органів юстиції

На Ізюмщині обговорювали реформування органів юстиції

В приміщенні Ізюмської районної центральної бібліотеки відбулася робоча зустріч начальника Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області з питань реформування органів юстиції. Для участі в робочій зустрічі були запрошені представники Ізюмської місцевої газети «Обрії Ізюмщини», закладів культури та бібліотечних закладів Ізюмського району, представники громадської організації Організація ветеранів Ізюмського району.

Детальніше...

24.02.2015  Мін'юст: ОСТАННІ ЮРИДИЧНІ НОВИНИ - В «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Мін'юст: ОСТАННІ ЮРИДИЧНІ НОВИНИ - В «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 24 лютого 2015 року  № 13. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

24.02.2015  Про відповідальність неповнолітніх обговорювали з учнівською молоддю

На Ізюмщині обговорювали реформування органів юстиції

Головним територіальним управлінням юстиції для учнів 10-А класу Харківського навчально-виховному комплексу № 21 Харківської міської ради Харківської області проведено правові дебати: «Що потрібно знати про кримінальну та адміністративну відповідальність?». Під час заходу учні виявили неабияку активність та цікавість. По завершенню  отримали відповіді на всі запитання.
 

     

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта