27.05.2016  Спільний захід на базі Харківської державної бібліотеки ім. В.Г. Короленка

Спільний захід на базі Харківської державної бібліотеки ім. В.Г. Короленка

26.05.2016 в рамках проведення «Тижня права» на базі бібліотечних закладів головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації актів цивільного стану, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області та представниками Харківської громадської організації незрячих юристів було організовано паравоосвітній захід для працівників та відвідувачів Харківської державної бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Детальніше...

27.05.2016  Проведено «гарячу лінію» першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Проведено «гарячу лінію» першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області

27.05.2016 Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. проведено «гарячу лінію» для громадян.

Громадяни звертались переважно з питань роботи виконавчої служби.
Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко Іриною Василівно були надані повні ґрунтовні роз’яснення норм чинного законодавства, а також правову допомогу громадянам, які зверталися на «гарячу лінію».

27.05.2016  Була проведена цільова перевірка Ленінського відділу державної виконавчої служби

Була проведена цільова перевірка Ленінського відділу державної виконавчої служби

25 травня 2016 Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом заступника начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Амельченка Віталія Петровича була проведена цільова перевірка Ленінського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань виконання виконавчих документів про стягнення до бюджету, стягнення аліментів, конфіскацію майна, звільнення майна з-під арештів, стягнення заборгованості за надані житлово – комунальні послуги та стягнення заборгованості на користь енергопостачальних та газопостачальних підприємств.

Детальніше...

27.05.2016  Відділом державної реєстрації актів цивільного стану

Відділом державної реєстрації актів цивільного стану

Студентів 3 курсу юридичного факультету Інституту економіки і права Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди ознайомили з порядком державної реєстрації шлюбу. Захід проведено начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Л.В. Грицай та заступником начальника Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Н.С. Сіренко 25 травня 2016 року у Палаці Центральний (Харківському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області)(вул. Сумська, 61).

Детальніше...

26.05.2016  Виступ на телебаченні

Виступ на телебаченні

Вихід програми планується на 26.05.2016 о 18.00 годині

Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. було здійснено виступ на Харківському обласному телебаченні у програмі «Pro закон», з висвітленням питання щодо діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області у сфері міжнародної правової допомоги у цивільних, сімейних та кримінальних справах.

Детальніше...

25.05.2016  В рамках “Тижня права” на базі бібліотечних закладів проведено виставку офіційних друкованих видань Міністерства юстиції України

В рамках “Тижня права” на базі бібліотечних закладів проведено виставку офіційних друкованих видань Міністерства юстиції України

25.05.2016 в рамках проведення “Тижня права” на базі бібліотечних закладів в приміщенні Комунального закладу культури “Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова”, з метою оперативного та повного забезпечення правовою інформацією громадян, головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було організовано виставку офіційних друкованих видань Міністерства юстиції України.

Детальніше...

25.05.2016  Спільні заходи Головного територіального управління юстиції у Харківській області з Харківською міською радою та Головним управлінням державної міграційної служби України у Харківській області

Спільні заходи Головного територіального управління юстиції у Харківській області з Харківською міською радою та Головним управлінням державної міграційної служби України у Харківській області

24.05.2016 в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області було проведено сумісну нараду з Департаментом реєстрації Харківської міської ради та Головним управлінням державної міграційної служби України у Харківській області з питань особливостей взаємодії з органами нотаріату та державної виконавчої служби Харківської області.

Детальніше...

24.05.2016  Проведення заходів по створенню бюро правової допомоги в Шевченковському районі Харківської області

Проведення заходів по створенню бюро правової допомоги в Шевченковському районі Харківської області

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 17.05.2016 року був здійснений виїзд до сел. Шевченкове, де пройшла робоча зустріч з головою Шевченківської районної державної адміністрації, за результатами якої було досягнуто домовленості щодо оренди приміщення для розміщення бюро у відповідному регіоні. Крім того, в зазначеному регіоні були проведені заходи інформаційного характеру щодо конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги.

24.05.2016  Проведення заходів по створенню бюро правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

Проведення заходів по створенню бюро правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

17.05.2016 в рамках проекту Міністерства юстиції України  по створенню бюро правової допомоги представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено робочу зустріч з керівництвом Зміївського управління агропромислового розвитку, за результатами якої було досягнуто попередньої домовленості щодо оренди приміщення для розміщення бюро у відповідному регіоні. Крім того, в зазначеному регіоні були проведені заходи інформаційного характеру щодо конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги.

24.05.2016  Проведення заходів по створенню бюро правової допомоги в Чугуївському районі Харківської області

Проведення заходів по створенню бюро правової допомоги в Чугуївському районі Харківської області

11.05.2016 представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з в.о. директором регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радіоновою О.О. було проведено робочу зустріч з керівником Чугуївської об’єднаної державної податкової інспекції за результатами якої було досягнуто усної згоди щодо оренди приміщення для розміщення бюро у відповідному регіоні. Крім того, в зазначеному регіоні були проведені заходи інформаційного характеру щодо конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги.

23.05.2016  Наукова-практична конференція: «Господарський суд в Україні: досвід та перспективи»

Наукова-практична конференція: «Господарський суд в Україні: досвід та перспективи»

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. прийняла участь у науково-практичній конференції, організованій Господарським судом Харківської області сумісно з Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого, та приуроченій 25-річчю створенню системи господарських судів в Україні.

Детальніше...

23.05.2016  Підведення підсумків регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

Підведення підсумків регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

19.05.2016 регіональною експертною комісією проведено оцінювання малюнків, що були виконані школярами в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» та визначено переможців регіонального етапу конкурсу.
Більшість з представлених робіт були виконані на достатньо високому рівні, тому процес відбору переможців був напруженим та складним.

Детальніше...

20.05.2016  Цьогоріч, "світ одягне вишиванки" 19 травня.

Цьогоріч, "світ одягне вишиванки" 19 травня.

День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Цьогоріч, "світ одягне вишиванки" 19 травня. Це свято, що зародилося в 2006 році, на жаль, немає державного статусу, але тим не менше, з кожним роком набуває все більшої популярності.

Працівники відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Хрківській області разом з арбітражними керуючими приєднались до святкування Всесвітнього дня вишиванки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта