22.07.2019  Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Діаспора Таджиків «Пайванд» про магістральні напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

ормування членів Харківської обласної громадської організації «Діаспора Таджиків «Пайванд»  про магістральні напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Для членів Харківської обласної громадської організації «Діаспора Таджиків «Пайванд» спеціалістом Харківської юстиції спільно із юристом Благодійного фонду «Право на захист» Кулішовим М.В. в межах виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції у Харківській області на 2019 рік, спрямованих на підвищення рівня правової культури біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, та задля реалізації магістральних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

22.07.2019  Обговорення питань щодо державної реєстрації нормативно-правових актів в Дворічанському районі

Обговорення питань щодо державної реєстрації нормативно-правових актів в Дворічанському районі

На базі відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації фахівцями Харківської юстиції було проведено семінар на тему: “Державна реєстрація нормативно-правових актів” для працівників юридичної служби Дворічанської районної державної адміністрації та працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, відповідальних за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів,

Детальніше...

22.07.2019  Громадянам - чесна платіжка та вибори без порушень!

Громадянам - чесна платіжка та вибори без порушень!

Працівники Харківської юстиції провели для харків'ян інформаційні кампанії “Я маю право на чесну платіжку” та “Я маю право голосу”.

У цей чудовий сонячний день жителі та гості міста були проінформовані про правильне нарахування вартості послуг з постачання теплової енергії та гарячої води.

Детальніше...

19.07.2019  Правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Під час роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції Харківської області, який створено при державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленко, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська провела правову бесіду з працівниками бібліотеки, присвячене правопросвітницьким кампаніям «Я маю право голосу», «Чесна платіжка» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з інших питань.

Детальніше...

19.07.2019  Правова бесіда з працівниками одномандатного виборчого округу Харківської області № 169

Правова бесіда з працівниками  одномандатного виборчого округу Харківської області № 169

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України, тому Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією проводить новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу» в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.07.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. та Котляр Г.О. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Борівській районній державній адміністрації –  Глюздин І.І. та Красюк Г.О.

Детальніше...

19.07.2019  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

Детальніше...

19.07.2019  Чергове засідання Антирейдерського штабу

Чергове засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому члени штабу продовжують роботу по скаргах, які знаходяться на розгляді.
З початку 2019 року на розгляд членів штабу надійшло близько 30 звернень, за результатами розгляду яких у двох зверненнях встановлені можливі ознаки рейдерського захоплення. Матеріали по вищезазначеним зверненням направлені до правоохоронних органів.

Детальніше...

18.07.2019  Робоча зустріч на базі Барвінківської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Барвінківської районної державної адміністрації

На базі Барвінківської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі

Детальніше...

18.07.2019  Лекція для працівників Куп’янського відділу поліції

Лекція для працівників Куп’янського відділу поліції

Спеціалістами Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ було проведено лекцію для працівників Куп’янського відділу поліції.

Детальніше...

18.07.2019  Зустріч з представниками Управління поліції охорони та Головного управління держпродспоживслужби

Робоча зустріч з представниками Управління поліції охорони та Головного управління держпродспоживслужби

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участі Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області проведено зустріч з представниками Управління поліції охорони в Харківській області та Головного управління держпродспоживслужби в Харківській області.

Детальніше...

18.07.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Фахівці Харківської юстиції та державний реєстратор Крисинської сільської ради Богодухівського району провели онлайн семінар, тренінг через мережу Skype.

Детальніше...

17.07.2019  Впроваджуємо інформаційні кампанії Мін'юсту

Впроваджуємо інформаційні кампанії Мін'юсту

Фахівецем Харківської юстиції була проведена зустріч для працівників управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за такими актуальними кампаніями «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка».

Детальніше...

17.07.2019  Інформування учасників освітнього процесу про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування учасників освітнього процесу про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцями Харківської юстиції проведено робочу зустріч з представником відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області, під час якої проведено правове інформування про найактуальніші правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка».

Детальніше...

16.07.2019  Інформування громадян про основні інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про основні інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У Нововодолазькому РВ ДВС за участю працівника Нововодолазького БПД проведено робочу зустріч. Були обговорені питання, які цікавлять громадян, щодо напрямку кампанії «Чесна платіжка» та обговорили основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта