Інформація щодо видачі довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Як самостійно сформувати довідку про банкрутство онлайн для участі у тендері.

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує, що з 15 травня 2015 фізичні особи-підприємці та юридичні особи можуть безкоштовно отримувати інформаційні довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі за онлайн запитом. Цей сервіс вже доступний на офіційному сайті Міністерства юстиції України.

Раніше такі довідки формувалися Головними територіальними управліннями юстиції в п'ятиденний термін.

Щоб отримати інформаційну довідку в електронній формі, виконайте наступне:

1. Авторизуйтеся (зареєструйтеся) у Кабінеті електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua).

2. Вкажіть параметри пошуку даних.

3. Виконайте пошук.

1. Авторизація (реєстрація) у Кабінеті електронних сервісів

Для авторизації: використайте команду «Вхід» або команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство») на сторінці "Перелік послуг Кабінету".

Для реєстрації: на сторінці авторизації натисніть посилання «зареєструйтеся». Відкриється сторінка «Реєстрація нового користувача». Встановіть позначку, що підтверджує Вашу згоду з правилами використання Системи. Натисніть кнопку, що відповідає типу користувача: фізична чи юридична особа, та заповніть відповідні поля.

2. Введення даних для пошуку

Виконайте команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство»). Відкриється сторінка, що містить поля для введення даних.

Якщо Ви не авторизовані у Кабінеті, після виконання команди «Отримати інформаційну довідку» відкриється сторінка авторизації. Щоб продовжити роботу, введіть свої облікові дані.

У полі «Тип інформаційної довідки» оберіть тип довідки, який необхідно отримати: повна або скорочена. У полі «Тип особи» оберіть тип особи: юридична або фізична особа-підприємець.

В залежності від обраного типу особи на сторінці з’являться поля для введення даних, за якими буде здійснюватися пошук. Для юридичної особи необхідно ввести код ЄДРПОУ, для фізичної особи-підприємця – номер запису в ЄДР та дату запису в ЄДР.

3. Виконання пошуку

Натисніть кнопку «Знайти».

Всі поля форми пошуку є обов’язковими до заповнення. Якщо дані у якомусь з полів не вказані, кнопка «Знайти» недоступна.

РЕЗУЛЬТАТ

Інформаційна довідка буде надана на екран.

Також, інформаційна довідка буде відправлена на Вашу електронну адресу mail.gov.ua.
 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта