Діючий чиновник (529-564)

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

Головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Провідний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Спеціаліст І категорії відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Спеціаліст І категорії відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста II категорії не менше 2 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років.

Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, капітального будівництва та інформаційних технологій управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична, технічна або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.

Провідний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення, капітального будівництва та інформаційних технологій управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична, технічна або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у державній службі на посадах спеціаліста І або ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом управління кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Спеціаліст І категорії відділу аналітично – методичної роботи та проходження державної служби управління кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Спеціаліст І категорії відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Без вимог до стажу роботи.

Провідний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Провідний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або II категорії не менше одного року або стажем роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Спеціаліст І категорії відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Без вимог до стажу роботи.

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Спеціаліста І категорії відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Спеціаліста І категорії відділу державної виконавчої служби Валківського районного  управління юстиції Харківської області (на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Без вимог до стажу роботи.

 

Провідний спеціаліст відділу державної виконавчої служби Коломацького районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або II категорії не менше одного року або стажем роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Чугуївського міськрайонного управління юстиції Харківської області.

Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Валківського  районного управління юстиції Харківської області.

Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Великобурлуцького районного управління юстиції Харківської області.

Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Чугуївського міськрайонного управління юстиції Харківської області.

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Валківського районного управління юстиції Харківської області.

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Великобурлуцького районного управління юстиції Харківської області.

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Печенізького районного управління юстиції Харківської області.

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Чугуївського міськрайонного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна або базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Заступник начальника відділу державної виконавчої служби Вовчанського районного управління юстиції Харківської області.

Заступник начальника відділу державної виконавчої служби Чугуївського міськрайонного управління юстиції Харківської області (на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Заступник начальника відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста (головного державного виконавця або старшого державного виконавця) не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 3 років.

Спеціаліста І категорії Фрунзенського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції.

Спеціаліста І категорії Фрунзенського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна або базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Головного спеціаліста Фрунзенського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Головний спеціаліст Кегичівського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Головний спеціаліст Печенізького районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Державний реєстратор Печенізького районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста або іншій відповідній посаді не менше 1 року чи в інших сфері управління не менше 2 років.

 Головний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Провідний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або II категорії не менше одного року або стажем роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Державний реєстратор Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста або іншій відповідній посаді не менше 1 року чи в інших сфері управління не менше 2 років.

 Документи для участі у конкурсі приймаються управлінням кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (перерва з 13.00 до 13.45) протягом тридцяти календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 16.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається за телефонами:
700 35 32, 751 81 82.

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта