Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:


Начальника управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області – головного бухгалтера;

заступника начальника управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області – начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Cтаж роботи за фахом у державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.


Провідного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.


Спеціаліста І категорії відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста ІІ категорії або в інших сферах управління не менше 1 року.


Заступника начальника відділу матеріально-технічного забезпечення, капітального будівництва та інформаційних технологій управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична, технічна або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у державній службі на посадах головного

спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.


Спеціаліста І категорії відділу по роботі з персоналом управління кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області;

спеціаліста І категорії відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна або базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.


Спеціаліста І категорії відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області;

спеціаліста І категорії сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, без вимог до стажу роботи.


Головного спеціаліста з питань внутрішнього аудиту Головного територіального управління юстиції у Харківській області;

головного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.


Провідного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.


Спеціаліста І категорії відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта в за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, без вимог до стажу роботи.


Начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Красноградського районного управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста або на іншій відповідній посаді не менше 2 років або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.


Головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Красноградського районного управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);

головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського районного управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);

головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Золочівського районного управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);

головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ізюмському району реєстраційної служби Ізюмського міськрайонного управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);

головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.


Провідного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Коломацького районного управління юстиції у Харківській області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в

державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.

Спеціаліста І категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Вовчанського районного управління юстиції у Харківській області;

спеціаліста І категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Краснокутського районного управління юстиції у Харківській області;

спеціаліст І категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Близнюківського районного управління юстиції у Харківській області.

спеціаліст І категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Лозівському району реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції у Харківській області.

спеціаліста І категорії Орджонікідзевського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);

спеціаліста І категорії Жовтневого відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

спеціаліста І категорії Фрунзенського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

спеціаліста І категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Харкову реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

спеціаліста ІІ категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського районного управління юстиції у Харківській області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

спеціаліста ІІ категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Харкову реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна або базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.


Державного реєстратора реєстраційної служби Зачепилівського районного управління юстиції Харківської області;

державного реєстратора реєстраційної служби Печенізького районного управління юстиції Харківської області;

державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Харківського районного управління юстиції Харківської області;

державного реєстратора реєстраційної служби Великобурлуцького районного управління юстиції Харківської області.

державного реєстратора реєстраційної служби Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста або іншій відповідній посаді не менше 1 року чи в інших сфері управління не менше 2 років.


Головного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Красноградського районного управління юстиції Харківської області.

головного спеціаліста реєстраційної служби Краснокутського районного управління юстиції Харківської області;

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.


Провідного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Балаклійського районного управління юстиції;

провідного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Зміївського районного управління юстиції Харківської області;

провідного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.


Провідного спеціаліста Балаклійського районного управління юстиції Харківської області.

Провідного спеціаліста Близнюківського районного управління юстиції Харківської області.

Провідного спеціаліста Валківського районного управління юстиції Харківської області.

Провідного спеціаліста Куп’янського міськрайонного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.


Спеціаліста І категорії Дзержинського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна або базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Без вимог до стажу роботи.


Провідного спеціаліста Київського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Провідного спеціаліста Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.


Головного спеціаліста Червонозаводського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.


Державного виконавця Жовтневого відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Державного виконавця Жовтневого відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Державного виконавця Київського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Головного державного виконавця Київського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Старшого державного виконавця Комінтернівського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Державного виконавця Ленінського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Старшого державного виконавця Московського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до фактичного виходу на роботу основного працівника).

Державного виконавця Московського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Державного виконавця Московського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Старшого державного виконавця Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Державного виконавця Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Державного виконавця Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Державного виконавця Фрунзенського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Старшого державного виконавця Червонозаводського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Державного виконавця Червонозаводського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

Старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Барвінківського районного управління юстиції Харківської області.

Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Барвінківського районного управління юстиції Харківської області.

Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Великобурлуцького районного управління юстиції Харківської області.

Старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області.

Старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Кегичівського районного управління юстиції Харківської області.

Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Печенізького районного управління юстиції Харківської області.

Старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна або базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.


Заступника начальника відділу державної виконавчої служби Вовчанського районного управління юстиції Харківської області.

Заступника начальника відділу державної виконавчої служби Дергачівського районного управління юстиції Харківської області.

Заступника начальника відділу державної виконавчої служби Коломацького районного управління юстиції Харківської області (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Заступника начальника відділу державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції Харківської області.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста (головного державного виконавця або старшого державного виконавця) не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 3 років.Документи для участі у конкурсі приймаються управлінням кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з 09.00 до 18.00 (перерва з 13.00 до 13.45) протягом тридцяти календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 16.

Оголошення опубліковано в газеті "Слобідський край" 26.03.2015.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається за телефонами:
700 35 32, 751 81 82.

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта