Лінія довіри

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ НА «ЛІНІЮ ДОВІРИ» ТА ДО «СКРИНЬКИ ДОВІРИ»ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою забезпечення дотримання прав громадян, посилення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства в органах та установах юстиції Харківської області утворено „лінію довіри” та „скриньку довіри” (наказ Головного управління юстиції від 04.09.2007 №268/2).

Номер телефону „лінії довіри” – 751-81-72,

час роботи „Лінії довіри”: 

понеділок - четвер з 9-00 до 13-00 та з 13-45 до 18-00, 
п’ятниця з 9-00 до 13-00 та з 13-45 до 16-45

«Скринька довіри» розташована на першому поверсі Головного управління юстиції у Харківській області.

В цьому порядку підлягають розгляду звернення, які відповідають вимогам ст.5 Закону України „Про звернення громадян”, та в яких викладено факти порушення антикорупційного законодавства в органах та установах юстиції Харківської області, підпорядкованих Головному управлінню юстиції у Харківській області.

Громадянин обов’язково повинен зазначити у зверненні своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, повідомити про факти корупції та викласти короткий зміст свого зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Анонімні звернення, а також не підписані звернення  не розглядаються.

Дані про особу, що звернулася на «ЛІНІЮ ДОВІРИ» Головного управління юстиції у Харківській області, а також короткий зміст питань, з якими вона звернулася, і результати їх розгляду записуються в Журналі реєстрації звернень громадян – Лінія довіри. 

Громадянин повинен по суті викласти зміст звернення. В інформації обов’язково повідомити про факти, які свідчать про наявність порушень в діях (бездіяльності) працівників органів юстиції Харківської області.

Громадянин повинен відповідати чітко на запитання посадової особи, яка веде «лінію довіри». Точні відповіді на задані питання дозволяють всебічно з’ясувати зміст звернення, знайти шлях його оптимального вирішення. 

Звернення громадян, які надійшли до „лінії довіри” або „скриньки довіри” та відповідають зазначеним вимогам відповідальною особою невідкладно передаються особисто начальнику Головного управління юстиції у Харківській області. 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта