Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Харківській області

1. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію місцевої асоціації органів місцевого самоврядування.

2. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію Торгово-промислової палати.

3. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації у зв'язку з перереєстрацією.

4. Інформаційна картка адміністративної послуги з легалізації організації профспілки.

5. Інформаційна картка адміністративної послуги про реєстрацію обласних організацій роботодавців.

6. Інформаційна картка адміністративної послуги про реєстрацію обласних об’єднань організацій роботодавців.

7. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

8. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про легалізацію обласних профспілок та їх об’єднань.

9. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію будівельної палати.

10. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію будівельної палати.

11. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію місцевих асоціацій кредитних спілок.

12. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію регіональної (місцевої) творчої спілки.

13. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію територіального осередку всеукраїнської творчої спілки, регіональної (місцевої) творчої спілки.

14. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про реєстрацію структурного утворення політичної партії.

15. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію Торгово-промислової палати.

16. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації із місцевою сферою розповсюдження (заснованого за участю громадян та /або юридичних осіб інших держав, а також юридичних осіб України, у статутному фонді яких є іноземний капітал; що спеціалізуються на матеріалах еротичного характеру, дайджесту, для дітей та інвалідів).

17. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію постійно діючого третейського суду.

18. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.

19. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію місцевих асоціацій кредитних спілок.


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта