Питання, які виникають при виконанні обов'язків суб'єкта первинного фінансового моніторингу

1. У разі якщо особа діє як представник клієнта, чи достатньо нотаріусу як суб’єкту первинного фінансового моніторингу для проведення процедури ідентифікації особи, від імені або за дорученням якої проводиться фінансова операція, надати представником клієнта тільки довіреність на представництво інтересів клієнта?

 

2. Які документи необхідно витребовувати від осіб для з’ясування фінансового стану клієнта?

 

3. Порядок заповнення та подання форми обліку суб'єкта первинного фінансового моніторингу № 1-ФМ

Примірник заповненої форми №1-фм

4. Порядок подання форми обліку суб'єкта первинного фінансового моніторингу № 2-ФМ “Реєстр фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу”

Примірник заповненої форми №2-фм

5. Як необхідно проводити фінансовий моніторинг у разі перевірки юридичних осіб, засновниками яких є інші юридичні особи - нерезиденти (у яких в свою чергу засновники юридичні особи - нерезиденти України) та які документи суб'єкт первинного моніторингу повинен витребувати у цьому випадку у особи, яка звернулася?

6. Якщо юридична особа знаходиться у списку "Forbs Global 2000" як така, що веде свою діяльність прозоро, чи потрібно проводити фінансовий моніторинг далі (якщо ця юридична особа має засновниками інших юридичних осіб, в тому числі нерезидентів) або на цьому його можливо вважати виконаним?

7. Які дії необхідно вживати у разі не отримання від Держфінмоніторингу повідомлення про результати обробки форми обліку суб'єкта первинного фінансового моніторингу?

Примірник письмового запиту 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта