Пілотний проект "державна реєстрація народження дитини у пологовому будинку"

Інформаційна довідка щодо впровадження пілотного проекту по отриманню свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області підтримало ініціативу Міністерства юстиції України щодо запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації народження дитини.

Мета проекту – спрощення порядку отримання адміністративних послуг населенням.

Реалізація проекту полягає в забезпеченні можливості отримання батьками дитини свідоцтва про її народження безпосередньо в пологому будинку без переміщення до органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Так, наказом Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593 з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини у Львівській, Одеській та Хмельницькій областях запроваджено пілотний проект, на реалізацію якого працівниками відділів ДРАЦС здійснюється прийом необхідних документів та видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймалися пологи.

В найближчому майбутньому планується запровадити даний проект в Харківській області, у зв’язку з чим керівництвом Головного територіального управління юстиції у Харківській області здійснюється робота з погодження переліку лікарняних установ, в приміщеннях яких щоденно, згідно з затвердженим графіком роботи, здійснюватимуть прийом працівники відділів ДРАЦС.

Реалізація нової ініціативи Міністерства дозволить батькам без зайвого клопоту та втрати дорогоцінного часу отримати перший офіційний документ немовляти.

Наказ


Переглянути Наказ

Переглянути Наказ

Переглянути Наказ 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта