Повідомляємо про набрання чинності Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»

 

Повідомляємо про набрання 03.02.2013 чинності Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», яким передбачено порядок утворення, діяльності та державної реєстрації благодійних організацій.
 
 
 

Згідно пункту 3 Прикінцевих положень Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» було визнано таким, що втратив чинність Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 16.09.1997 N 531/97-ВР.

Частиною 2 статті 15 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» встановлено, що державну реєстрацію благодійних організацій проводять державні реєстратори за місцезнаходженням благодійних організацій відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» набрання чинності цим Законом не потребує перереєстрації благодійних організацій, які були зареєстровані до дня набрання ним чинності.


 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта